O mnie

Trener rozwoju biznesu i rozwoju osobistego

O mnie

Jestem trenerem rozwoju biznesu i rozwoju osobistego z ponad 15-letnim doświadczeniem. Szkolę zespoły projektowe oraz sportowe, doskonalę ich kompetencje i wspieram je w skutecznej komunikacji. Skutecznie łączę wiedzę i umiejętności z obszaru sportu i biznesu. Motywuję przedsiębiorców i liderów do budowania szeroko rozumianej przewagi konkurencyjnej opartej na autentyczności. Jestem specjalistą w zakresie Inteligencji Emocjonalnej i facylitacji zespołów. Prowadzę długofalowe projekty w zakresie tworzenia i wdrażania standardów efektywnych zespołów i mądrego przywództwa.

Wykształcenie:

Wykładowca akademicki m.in. : AGH, Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, BWS im. J. Tyszkiewicza, WSB w Opolu

Korzystam z szerokiej wiedzy współpracy z drużynami sportowymi i indywidualnymi zawodnikami. Pracuję z piłkarzami, siatkarzami, tenisistami na czołowych, międzynarodowych pozycjach w rankingach. Dużą wagę przywiązuję do relacji na linii sztab szkoleniowy - zawodnicy. Metody te przenoszę do biznesu.

Byłam trenerem mentalnym reprezentacji Polski w męskiej siatkówce U21 na Mistrzostwa Świata 2019 w Bahrajnie w sztabie Michała Bąkiewicza.

0
Lat doświadczenia

Bądźmy

w kontakcie