Model Transpersonalny - etap II

2019-02-16
Model Transpersonalny - etap II

Poznaj przyszłość pracy coachingowej i rozwoju osobistego : Model Transpersonalny.

Czym jest „model transpersonalny”?
To niezwykle skuteczne i precyzyjne narzędzie dające trwały efekt pozytywnej zmiany. W olbrzymim skrócie moglibyśmy powiedzieć, że o ile psychologia zajmuje się wygłaszanym przez scenicznego aktora monologiem, a socjologia dialogiem mającym miejsce między aktorami, o tyle model transpersonalny zajmuje się dialogiem, ale zachodzącym w naszym wnętrzu.

Dla kogo zaprojektowaliśmy ten warsztat?

Dla osób, które obserwują, że praca na poziomie zachowań, umiejętności, wartości i przekonań nie przynosi trwałej zmiany, której oczekuje klient, nie pomaga w pracy z konfliktem wewnętrznym, nie pomaga zbudować trwałej motywacji i silnego poczucia własnej wartości.

Dla osób, które w swojej pracy chciałyby być jeszcze bardziej skuteczne i efektywne oraz chcą precyzyjnie pomagać innym.

Mamy tu na myśli psychologów, psychoterapeutów, mentorów, coachów, trenerów, menadżerów oraz osób wspierających rozwój innych, a także osób zainteresowanych swoim własnym skutecznym rozwojem.


Kto jest prowadzącym warsztat?
Jarosław Gibas - socjolog, dawniej dziennikarz i publicysta - obecnie nauczyciel warsztatowych technik mindfulness oraz medytacji świeckiej. Autor książek łączących perspektywę socjologii - opartej głównie o struktury relacyjne - oraz psychologii rozwoju świadomości w ujęciu wewnętrznych mechanizmów przemiany.

Jak zaplanowaliśmy szkolenie?
Drugi etap to praca na kolejnych 3 osiach: MOTYWACJI,
ŚWIADOMOŚCI I ARCHETYPU.
Szkolenie trwa trzy dni szkoleniowe, a każdy dzień złożony jest z czterech modułów:

1.Moduł:
Poznasz założenia i modele teoretyczne modelu transpersonalnego oraz zasadę działania określonych narzędzi.

2. 3. i 4. Moduł:
Czysta praktyka, która pozwoli Ci wykorzystać w praktyce poznane narzędzia. A konkretniej:
- będziesz świadkiem sesji demonstracyjnej,
- będziesz ćwiczyć wykorzystanie poszczególnych narzędzi na konkretnych, prawdziwych case’ach wraz z innymi uczestnikami szkolenia.
- po każdym ćwiczeniu usłyszysz 3źródłowy feedback oraz informację zwrotną od prowadzącego szkolenie.
- usłyszysz również odpowiedzi na pytania, które pojawią się w twojej głowie podczas ćwiczeń praktycznych.

Szkolenie ma charakter zamknięty. Zostały dosłownie ostatnie wolne miejsca. Zapisz się, zanim ich zabraknie. Naprawdę warto.

Aby zapisać się już teraz napisz lub zadzwoń do:
Sylwia Dąbrowska
tel 696 178 477
s.dabrowska@mastersofmental.pl

Jeśli potrzebujesz jeszcze jednego argumentu do podjęcia decyzji ? Zobacz, co o Modelu Transpersonalnym mówią światowi eksperci:

„Model transpersonalny jest pomocny w przypadku problemów egzystencjalnych czy duchowych, tam gdzie klient procesu coachingowego czuje, że czegoś mu w życiu brakuje i jednocześnie nie jest pewny, czego ten brak dotyczy.”
Professor Stephen Palmer, City University, London

„Nie ma lepszego narzędzia do rozwoju cech przywódczych niż coaching transpersonalny, ponieważ nie można być dobrym liderem, jeśli nie jest się świadomym technik zarządzania ponadosobowego„
Roisin Murray, Uniwersytet Derby, UK

„Samoświadomość pokonuje strach, mający zasadniczy wpływ na obszary ludzkiej koncentracji. Model coachingu transpersonalnego buduje dojrzałość ludzi, uruchamia w nich zdolność do nauki z własnych doświadczeń, dzięki czemu wzrastają szybciej.”
Sir John Whitmore, Institute of Human Excellence


Serdeczności i do zobaczenia wkrótce.
Organizatorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Masters of mental
Agencja iArt